Єдина Країна! Единая Страна!
Полипластик
RU   UA
     
Забули пароль? -->
Вхід         Реєстрація
Прайс-листи Акції Продукція Документація Філіали Про нас

Популярні статті

Змінено порядок отримання дозволів Держгірпромнагляду на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки

22 Серпня 2007г.
Відповідно до листа Держгірпромнагляду № 01/02-04/4630 від 11.07.07, розісланого по всім територіальним управлінням та експертно-технічним центрам, змінено порядок отримання дозволів Держгірпромнагляду на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки. 

Згідно цього листа: 
"... Видача дозволів на початок (продовження) експлуатації устаткування підвищеної небезпеки передбачена суб'єктам господарювання, які мають наміри безпосередньо здійснювати таку експлуатацію. 
Тобто виробники устаткування підвищеної небезпеки (як українські, так і зарубіжні), а також торговельні організації, які здійснюють поставку такого обладнання і безпосередньо його експлуатують, не повинні отримувати дозвіл Держгірпромнагляду на його експлуатацію в Україні.
... Крім того, для дотримання вимог статті 21 Закону України Про охорону праці, відповідно до якої, небезпечна продукція, придбана за кордоном, допускається до експлуатації (використання) в Україні лише за умови проведення експертизи на відповідність її нормативно-правовим актам з охорони праці, які діють на території України. 
Таким чином, небезпечна продукція може застосовуватися в Україні на підставі позитивного рішення експертизи, яке в разі потреби на вимогу тендерних комісій, може надаватися у складі документації для розгляду під час проведення тендерів".


Знайшли помилку? Виділіть мишкою текст, і натисніть Ctrl + Enter.
Знайшли помилку?
Виділіть мишкою текст, і натисніть Ctrl + Enter
Виділений текст
Коментар